Frisbeegolfseura 7k ry

7k Hallitus 2021

Puheenjohtaja: Ilari Niemipelto, ilari.niemipelto@7k.fi

Varapuheenjohtaja: Mikko Nieminen, mikko.nieminen@7k.fi

Rahastonhoitaja: Timo Hurula, timo.hurula@7k.fi

Sihteeri: Janne Kuusisto, janne.kuusisto@7k.fi

Juniorivastaava: Marko Rauha, marko.rauha@7k.fi

Opastusvastaava: Anne Matilainen, anne.matilainen@7k.fi

Seuran muut vastuuhenkilöt:

Naistoiminta: Jenni Nikkanen, jenni.nikkanen@7k.fi

Katso myös Facebook-ryhmä: Turun seudun naisfribaajat

Ota yhteyttä

sihteeri@7k.fi