Frisbeegolfseura 7k ry

7k Hallitus 2019

Puheenjohtaja: Pasi Huuskonen, pasi.huuskonen@7k.fi
Jäsenasiat, hallituksen työskentelyn organisointi ja kilpailutoiminta

Varapuheenjohtaja: Mikko Nieminen, mikko.nieminen@7k.fi
Jäsenasiat ja hallituksen työskentelyn organisointi

Rahastonhoitaja: Timo Hurula, timo.hurula@7k.fi
Tiliasiat ja laskutus, kilpailutoiminta

Sihteeri: Markus Laaninen, markus.laaninen@7k.fi
Tiedottaminen, jäsenasiat ja kilpailutoiminta

Jäsen: Ilari Niemipelto, ilari.niemipelto@7k.fi
Rata-asiat (Lauste) ja yhteistyö Turun kaupungin kanssa

Jäsen: Toni Tuominen, toni.tuominen@7k.fi
Kilpailutoiminta

Jäsen: Timo Sillanpää, timo.sillanpaa@7k.fi
Kilpailutoiminta

Jäsen: Saara Pohjalainen, saara.pohjalainen@7k.fi
Kilpailutoiminta

 

Hallituksella ei ole varajäseniä

Seuralle ja hallitukselle voi lähettää sähköpostia osoitteella sihteeri@7k.fi

Seuran muut vastuuhenkilöt:

Nais- ja tyttötoiminta:

Katso myös Facebook-ryhmä: ”Turun seudun naisfribaajat”

Opastustoiminta: Olli Toivonen, opastus@7k.fi

Ota yhteyttä

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.