Frisbeegolfseura 7k ry

7k Hallitus 2020

Puheenjohtaja: Pasi Huuskonen, pasi.huuskonen@7k.fi
Jäsenasiat, hallituksen työskentelyn organisointi ja kilpailutoiminta

Varapuheenjohtaja: Mikko Nieminen, mikko.nieminen@7k.fi
Jäsenasiat ja hallituksen työskentelyn organisointi

Rahastonhoitaja: Timo Hurula, timo.hurula@7k.fi
Tiliasiat ja laskutus, kilpailutoiminta

Sihteeri: Janne Kuusisto, janne.kuusisto@7k.fi
Tiedottaminen ja jäsenasiat

Jäsen: Ilari Niemipelto, ilari.niemipelto@7k.fi
Rata-asiat (Lauste) ja yhteistyö Turun kaupungin kanssa

Jäsen: Toni Tuominen, toni.tuominen@7k.fi
Kilpailutoiminta

Jäsen: Timo Sillanpää, timo.sillanpaa@7k.fi
Kilpailutoiminta

Jäsen: Saara Pohjalainen, saara.pohjalainen@7k.fi
Opastustoiminta: opastus@7k.fi

 

Varajäsenet: Tapani Aulu, Toni Koskinen

Seuralle ja hallitukselle voi lähettää sähköpostia osoitteella sihteeri@7k.fi

Seuran muut vastuuhenkilöt:

Naistoiminta: Jenni Nikkanen, jenni.nikkanen@7k.fi

Katso myös Facebook-ryhmä: Turun seudun naisfribaajat

Ota yhteyttä

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.