Frisbeegolfseura 7k ry

7k Hallitus 2017

Puheenjohtaja: Ilari Niemipelto, ilari@7k.fi
Seuran ja hallituksen toiminnasta tiedottaminen, hallituksen työskentelyn organisointi ja yhteistyö Turun kaupungin kanssa. Lisäksi mukana ratatoimikunnassa

Varapuheenjohtaja: Raimo Sokka, raimo@7k.fi
Kilpailutoiminta, media

Sihteeri: Mikko Nieminen, mikko@7k.fi
Jäsenasiat, junioritoiminta

Rahastonhoitaja: Timo Hurula, timo@7k.fi
Tiliasiat ja laskutus.

Jäsen: Kimmo Kuusela, kimmo@7k.fi
Junioritoiminta

Jäsen: Markus Laaninen, markus@7k.fi
Kilpailutoiminta

Hallituksella ei ole varajäseniä

Seuralle ja hallitukselle voi lähettää sähköpostia osoitteella sihteeri@7k.fi

Seuran muut vastuuhenkilöt:

Nais- ja tyttötoiminta: Facebook- ryhmä ”Turun seudun naisfribaajat” / Irina Katajisto-Korhonen, irina@7k.fi

Rata- ja talkootoiminta: Mika Haapalainen, mika@7k.fi

Opastustoiminta: Olli Toivonen

Ota yhteyttä

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.